dakika dakika tekirdağ çorlu haberleri

gazete tekirdağ
ANA SAYFA   |    HAKKIMIZDA   |    GÜNDEM   |     POLİTİKA    |     EKONOMİ    |     SPOR   |     İLETİŞİM  

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İL GENELİNDE DANIŞMA TOPLANTISI YAPTI.

 6 Mayıs Cumartesi günü AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen İl Danışma Meclisi toplantısında konuşan Ataş,  millete hizmet etmeyi birinci öncelik olarak kendilerine yol edindiklerini belirterek, “15 yıla yakın iktidarlık döneminde nasıl ki Türkiye’yi değiştirip, dönüştüren kadrolar olarak, tarihe geçeceksek; inanıyorum ki 2019’da Tekirdağ’da belediyeyi yeniden kazanmak suretiyle Tekirdağ’ımızı da hizmetlerle yeniden buluşturmanın gayreti ve azmi içerisinde olacağız. 21 Mayıs’tan sonra hepimiz yeniden kendimize çeki düzen vermeye mecburuz. Yeniden eksikliklerimizi tespit etmek mecburiyetindeyiz” dedi.

  AK Parti Tekirdağ İl Danışma Toplantısı yoğun ilgi ile başladı. Tekirdağ İl Teşkilatı neredeyse tümüyle toplantıya katılırken toplantının yapıldığı salon honca hınç doldu.

Referandum sonrası Tekirdağ genelini kapsayan İl Danışma Toplantısında güne damgasını vuran gelişme ise İl Başkanı Cüneyt Yüksel'in konuşması katılanlar tarafından alkışlarla dinlendi.

 Basına kapalı olarak devam eden toplantıya;

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş,  AK Parti Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Yel, Metin Akgün, Ayşe Doğan, AK Parti İl Başkanı Cüneyt Yüksel, İlçe Başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

Yapılan Yorumlar
KABAK DEYİP GEÇMEYİN